O Nas

F irma CNC POMPY CIEPŁA jest od wielu lat jest jedną z najchętniej wybieranych wykonawców inteligentnych systemów grzewczych opartych na pompach ciepła i innych ekologicznych rozwiązaniach. Inwestorzy darzą nas swoim zaufaniem, ponieważ stale udoskonalamy swoje usługi, oferując najnowocześniejsze technologie korzystające z odnawialnych źródeł energii. Jednocześnie staramy się dopasować system do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Jako doświadczona firma możemy zaproponować naszym klientom wysoki standard obsługi i niezawodność w realizacji inwestycji ponieważ zatrudniamy inżynierów otwartych na nowości techniczne. Stosujemy jedynie produkty uznanych producentów. Proponowane instalacje są przygotowywane indywidualnie do potrzeb klienta oraz wyznaczonego budżetu. Staramy się zapewnić największą jakość za rozsądnie skomponowaną cenę.

Wybierając CNC POMPY CIEPŁA, dołączasz do dużej grupy zadowolonych klientów. Od początku istnienia kreujemy rynek grzewczy, oferujemy dzisiaj rozwiązania, o których inni jeszcze nie myślą. Nie boimy się łączyć różnych technologii

Naszą misją jest tworzenie inteligentnych instalacji grzewczych, które przy minimalnym zużyciu energii, zapewnią komfortowe warunki.

Firma CNC POMPY CIEPŁA ma główną siedzibę w Starogardzie Gdańskim. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu gruntowych i powietrznych pomp ciepła, a także kolektorów gruntowych pionowych i poziomych. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na pompy ciepła. Zajmujemy się również instalacjami ogrzewania niskotemperaturowego ściennego i podłogowego.

Każdemu z klientów doradzamy wybór optymalnego systemu ogrzewania i szacujemy koszty wykonania poszczególnych prac związanych z jego montażem. Zapewniamy również najwyższej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Świadczymy usługi z zakresu serwisu pomp ciepła wiodących marek, w tym:

  • Panasonic
  • Samsung
  • Mitsubishi Electric
  • LG
  • Daikin

oraz inne.

Od 14.04.2014 firma Meeting z siedzibą w Chinach udzieliła nam wyłącznego prawa do dystrybucji marki Meeting, a co za tym idzie jesteśmy teraz jedynym importerem produktów firmy Meeting w Polsce.