Pompy Ciepła - możliwości / technologia / wsparcie

Pompy Ciepła – możliwości / technologia / wsparcie

Instalacja w nowych domachNowe budynki to znaczna część aktualnie realizowanych zleceń. Kilkaset instalacji co roku pozwoliło nam nabrać ogromnego doświadczenia którym możemy się dzielić z naszymi klientami.
Pierwszym krokiem do wyceny kosztu instalacji w nowym budynku jest kontakt z działem handlowym. Handlowiec na podstawie uzyskanych informacji dobierze odpowiednie urządzenie i prześlę ofertę z ceną.
W zakładce promocyjne zestawy można też przejrzeć ceny aktualnie promowanych zestawów.
Osoby które są w trakcie budowy domu zachęcamy też do odwiedzenia zakładki baza wiedzy, tam jest przewodnik dla budynków w trakcie budowy gdzie można znaleźć informacje jak najlepiej przygotować budynek przed montażem pompy ciepła. Opisane są tam instalacja elektryczna, instalacja hydrauliczna, fundament i inne ważne kwestie.


Modernizacje istniejących budynkówModernizacja budynku wymaga bardzo rozległej wiedzy z dziedziny hydrauliki i elektryki dlatego tam wysyłamy tylko najbardziej doświadczone zespoły. Dziesięciolecia branży instalatorskiej spowodowały że systemów na które można natknąć się u klienta jest całe mnóstwo dlatego tak ważne jest doświadczenie instalatorów.
Podobnie jak dla budynków w trakcie budowy przygotowaliśmy przewodnik co najlepiej przygotować w budynku by instalacja przebiegła sprawnie. Przewodnik jest w zakładce baza wiedzy.
Dofinansowania i przewodniki z nimi związane też umieszczamy w zakładce baza wiedzy. Można tam uzyskać pierwszą garść informacji o możliwościach dofinansowań. Więcej szczegółów otrzymają Państwo od naszych handlowców oraz pod dedykowanym numerem telefonu odnośnie dofinansowań. Szczegóły w zakładce kontakt.


Zlecenia od deweloperówBranża deweloperska bardzo mocno się rozwija w Polsce, ilość osiedli powstających jest ogromna a większość klientów mając do wyboru gaz i pompę ciepła mocno skłania się ku pompom ciepła.
To co oferujemy deweloperom to kompleksową obsługę polegającą na:
- doborze optymalnego urządzenia
- montażu w krótkim czasie
- szkoleniu dla klientów podczas montażu, po montażu, podczas przeglądów
- przewodnikach wideo umożliwiających zapoznanie się z możliwościami urządzenia
- obsłudze serwisowej gwarancyjnej i po gwarancyjnej gwarantującej spokój dla klientów deweloperów
- zostajemy z deweloperem i jego klientami na długie lata i w pełni opiekujemy się systemem ogrzewania i chłodzenia budynku

Szczycimy się tym że po zakończonym montażu pozostajemy nadal w kontakcie z klientem przejmując na siebie wszystkie pytania klientów odnośnie ogrzewania budynków.


Instalacje przemysłowe dużej mocyInstalacje dużej mocy w firmach, instytucjach, budynkach produkcyjnych to wymagający proces który angażuje naszych najlepszych fachowców. Prace przy kaskadach pomp ciepła i urządzeniach wysokiej mocy wykonujemy z najwyższą starannością, ale też tylko na sprzęcie sprawdzonych producentów. Nie idziemy na skróty przy doborze sprzętu tak by mieć pewność że instalowane przez nas sprzęty nie zawiodą nawet najbardziej wymagających klientów.
Klimatyzacja i ogrzewanie dużej mocy to nasza ulubiona część pracy z pompami ciepła ponieważ daje możliwość wykazania się naszym najambitniejszym fachowcom.
Zapraszamy od kontaktu osoby zainteresowane takimi przedsięwzięciami chętnie dobierzemy najkorzystniejszy sprzęt wykorzystując naszą wieloletnią znajomość branży grzewczej i klimatyzacyjnej.