Serwis Pomp Ciepła | CNC Pompy Ciepła

Serwis Pomp Ciepła

Gwarancja

Jesteśmy zawsze odpowiedzialni za wykonane prace instalacyjne. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z działaniem pompy zrobimy wszystko, aby je rozwiązać w zadowalający sposób oraz w możliwie jak najkrótszym czasie. Instalowane przez naszą firmę urządzenia posiadają minimalnie 2 letnią gwarancję na wszystkie elementy, istnieje również możliwość serwisowania urządzenia po okresie gwarancyjnym. W przypadku poniższych pomp ciepła gwarancja wygląda tak:

  • Panasonic 5 lat na całą pompę ciepła
  • Mitsubishi 5 lat na pompę ciepła
  • Vaillant 2 lata z możliwością rozszerzenia do 5 lat
  • Daikin 5 lat z możliwością rozszerzenia do 10 lat
Przeglądy gwarancyjne

Przeglądy gwarancyjne wykonujemy w całym okresie gwarancji urządzenia. Wcześniej dzwonimy by umówić termin przeglądu ponieważ wykonujemy je w momencie kiedy planujemy trasę serwisową w danym rejonie. Nie ma potrzeby zgłaszania nam potrzeby przeglądu, nawet jeżeli minęło już ponad 12 miesięcy od daty ostatniego.

Naprawy Gwarancyjne

W przypadku zaistnienia problemów z urządzeniem prosimy skorzystać z poniższego formularza zgłaszania usterek i opisać nam problem który jest z urządzenie, zareagujemy na zaistniały problem tak szybko jak to tylko możliwe. W przypadku niektórych awarii zamieściliśmy sposoby ich rozwiązania w sekcji Filmy Instruktażowe. Tam też warto zajrzeć w poszukiwaniu rozwiązania problemu.

Naprawy pogwarancyjne i obce instalacje

W przypadku usterek po gwarancji i również proszę skorzystać z formularza zgłaszania usterki, wybierając naprawa pogwarancyjna. Tak samo w przypadku instalacji nie wykonywanych przez CNC Pompy Ciepła, możemy przy wielu producentach pomóc ale nie wszystkie urządzenia naprawiamy. Skupiamy się na producentach które są w naszej ofercie, Panasonic, Mitsubishi Electric, Vaillant, Daikin

Regulamin Serwisu

Osoby korzystające z usług CNC Pompy Ciepła powinny zapoznać się z regulaminem serwisu, przeglądów, napraw i diagnoz. regulamin do pobrania.pdf.