Pompa ciepła na próbę - CNC Pompy Ciepła

Pompa ciepła na próbę

Przedstawiamy innowacyjną na rynku ciepłownictwa ofertę - pompa ciepła na próbę.

Już za 1099 zł brutto możesz przetestować przez miesiąc pompę ciepła w swoim domu. To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy wciąż wahają się nad wybraniem pompy ciepła, jako źródła ogrzewania w swoim domu. Pozwala przetestować działanie pompy ciepła w danym budynku i sprawdzić wysokość rachunków za prąd.

Podana cena obejmuje wynajem, montaż oraz demontaż pompy ciepła.
Usługa aktualnie dostępna jest dla domów modernizowanych w promieniu 100 km od Starogardu Gdańskiego.
Pompa ciepła na próbę

Jak to działa?


Nasz plan jest taki:

1. Kontaktujesz się z nami, my zbieramy wszelkie potrzebne informacje na temat Twojego budynku i indywidualnie dobieramy pompę ciepła oraz jej moc.

2. Montujemy pompę ciepła w Twoim domu na 30 dni. Użyjemy do tego specjalnego adaptera, który pozwoli na sterowanie ogrzewaniem bez zmiany dotychczasowej instalacji. Nie będzie konieczności robienia "bałaganu" w Twojej kotłowni.

3. Podłączona pompa ciepła będzie używana tylko w celu ogrzewania budynku - bez CWU. Woda użytkowa będzie podgrzewana elektrycznie.

4. Pompę zamontujemy w 1 dzień, a zdemontujemy w 3 godziny.

5. W zestawie jest licznik energii elektrycznej, dzięki któremu możesz kontrolować zużycie prądu. Dzięki temu przekonasz się, jak niewiele kosztuje ogrzewanie pompą ciepła :)

Skontaktuj się z nami


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej nowej usługi? Wypełnij formularz, a my odezwiemy się do Ciebie niezwłocznie!

    Skąd się o nas dowiedziałeś/aś?