Serwis Pomp Ciepła i Klimatyzacji | CNC Pompy Ciepła

Serwis Pomp Ciepła i Klimatyzacji


Regulamin Serwisu

Osoby korzystające z usług CNC Pompy Ciepła powinny zapoznać się z regulaminem serwisu, przeglądów, napraw i diagnoz:
regulamin do pobrania
.


Jak możemy Ci pomóc?


Dział serwisu CNC zajmuje się kompleksową obsługą zarówno naszych instalacji, jak i tych zamontowanych przez obcych instalatorów. Nasi serwisanci to osoby z z odpowiednimi uprawnieniami i z kilkuletnim doświadczeniem w naprawach i serwisowaniu pomp ciepła oraz klimatyzacji. Stale poszerzają swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach dla autoryzowanych serwisów topowych marek.
Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób możemy pomóc użytkownikom pomp ciepła i klimatyzacji.

Naprawy - działamy w 24h

NAPRAWY GWARANCYJNE
To usługa, która przysługuje wszystkim naszym klientom. W przypadku zaistnienia jakichkolwiek problemów z urządzeniem, należy zgłosić się do nas poprzez Formularz Zgłoszenia Usterki, a my będziemy reagować możliwie najszybciej. Rozwiązania najczęstszych awarii zamieściliśmy w sekcji Filmy Instruktażowe. Tam też warto zajrzeć w poszukiwaniu rozwiązania problemu.


NAPRAWY POGWARANCYJNE I OBCE INSTALACJE

Również w przypadku usterek dotyczących urządzeń już po gwarancji należy skorzystać z Formularz Zgłoszenia Usterki - wybierając opcję "naprawa pogwarancyjna". Podobnie jest w przypadku instalacji, które nie zostały wykonane przez CNC Pompy Ciepła. Możemy pomóc przy urządzeniach wielu producentów, jednak głównie skupiamy się na tych, których mamy w naszej ofercie (Panasonic, Mitsubishi Electric, Vaillant oraz Daikin).


Gwarancja

Zawsze jesteśmy odpowiedzialni za wykonane przez nas prace instalacyjne. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z działaniem pompy, zrobimy wszystko, aby je rozwiązać w zadowalający sposób oraz w możliwie jak najkrótszym czasie. Instalowane przez naszą firmę urządzenia posiadają co najmniej 2-letnią gwarancję na wszystkie elementy instalacji. Istnieje również możliwość serwisowania urządzenia po okresie gwarancyjnym. W przypadku poniższych pomp ciepła gwarancja wygląda następująco:

  • Panasonic - 5 lat na całą pompę ciepła,
  • Mitsubishi - 5 lat na pompę ciepła,
  • Vaillant - 2 lata z możliwością rozszerzenia do 5 lat,
  • Daikin - 5 lat z możliwością rozszerzenia do 10 lat.

Części zamienne

Części zamienne pozwalają użytkownikom pomp ciepła czuć się pewnie o ich długotrwałe działanie. Nasza firma zapewnia dostęp do wielu z nich - to ważny element naszej fachowej obsługi, który pozwala naszym klientom spać spokojnie. Kilka tysięcy elementów czeka w naszym magazynie na możliwość ekspresowej reakcji w razie ewentualnych awarii. Mamy części zamienne do pomp ciepła producentów: Panasonic, Mitsubishi, Daikin, Vaillant, Kaisai, York, LG, Bosch, Auratsu, Midea, Sevra i innych.

Wystarczy zgłosić zapotrzebowanie przez Formularz Zamówienia Części Zamiennych.

Najpotrzebniejsze elementy znaleźć można również na naszym koncie Allegro.


Przeglądy

Wykonujemy przeglądy pomp ciepła różnych marek. Przegląd może być gwarancyjny (dla naszych klientów) lub pozagwarancyjny, jeżeli gwarantem jest inny instalator. Na przeglądzie wykonujemy ponad 20 czynności pozwalających stwierdzić, czy urządzenie działa poprawnie oraz poprawić jego funkcjonowanie poprzez czyszczenie pompy i filtrów oraz sprawdzenie poprawności ustawień. Specjalizujemy się w markach Panasonic, Mitsubishi, Daikin oraz Vaillant

Przeglądy gwarancyjne wykonujemy w trakcie całego okresu gwarancji danego urządzenia. Nasi serwisanci zawsze dzwonią do klienta z kilkudniowym wyprzedzeniem, aby umówić termin przeglądu, gdy planowana jest w danym rejonie trasa serwisowa. Nie ma potrzeby zgłaszania nam konieczności odbycia przeglądu, nawet jeżeli minęło już ponad 12 miesięcy od daty ostatniego. Nie ma to żadnego wpływu na gwarancję urządzenia.